wtorek, 21 października 2014

Zamknięcie

Cóż, że to się stanie prędzej czy później było wiadomo od jakiegoś czasu.

Weryfikator zostaje zamknięty. Nie mam czasu na ocenianie, a tym bardziej na prowadzenie ocenialni. Przykro mi, że czekaliście tyle w kolejkach i nie otrzymacie oceny, ale przedłużanie agonii Weryfikatora jest bezcelowe w tym momencie.

Nie wykluczam, że kiedyś, w dalekiej przyszłości, ja wrócę do oceniania, a Weryfikator przeżyje reaktywację - ale nie zapowiada się na to przez co najmniej rok, a pewnie i dwa - dlatego też bloga nie usuwam, niech ktoś poczyta oceny, jeśli ma ochotę.

Także z wielkim żalem muszę się pożegnać i oficjalnie ogłosić zamknięcie ocenialni.

5 komentarzy:

 1. Szkoda, bo zawsze ceniłam tę ocenialnię.
  Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz do oceniania i Weryfikator na nowo odżyje. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bym chciała :) Choć obowiązki niespecjalnie mi na to pozwalają, kiedyś chciałabym wrócić - już zdążyłam polubić ocenianie.

   Usuń
 2. Szkoda, ach, ten kryzys ocenialniany :c.
  Powodzenia :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, szkoda, ale doskonale Cię rozumiem. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawieszenia, zamykanie kolejek i brak nowych, chętnych do pracy osób nie służą dalszemu rozwojowi ocenialni prowadzonych na serwisach blogowych. Znamy to z autopsji i chcemy uniknąć regresu, z którym stykamy się na co dzień na odzielnych platfomach oceniających.

  FUZJA powstała 26.02.2015.

  Projekt polega na połączeniu sił i wspólnemu ocenianiu na nowym blogu.

  Bez regulaminów.
  Bez szefostwa.
  Bez presji czasu.

  NA JAKICH ZASADACH DZIAŁAMY?

  Kryteria każdy dostosowuje na własnej podstronie, dzięki której nowi zgłaszający będą wybierać Oceniającego. Kolejki i oceny będą publikowane przez wszystkich chętnych na stronie głównej. W ten sposób każdy będzie miał szansę pracować z nowymi osobami oraz zmienić stan swojej kolejki, która - niezmienna od kilku miesięcy - może przytłaczać.

  Pragniemy więc wymienić się blogami z kolejek. Wymieszać je i dopasować do tego, co faktycznie chcemy oceniać. Ułatwieniem jest też fakt, że na wielu ocenialniach blogi zgłoszone się powtarzają. Równocześnie mając na uwadze wymagania autorów blogów ocenianych - poinformujemy ich o fuzji i zapytamy, do którego Oceniającego chcieliby trafić. Mamy pewność, że taki powiew świeżości przywróci nam siły do dalszego pomagania autorom blogów ocenianych i sobie nawzajem.

  POSZERZAMY HORYZONTY!
  Uczymy się od siebie. Dyskutujemy, działamy wspólnie. Bez rywalizowania znanego z czasów świetności "Onetu", bez wytykania sobie błędów celowo palcem. Kontaktujemy się na Zamkniętej Grupie platformy Facebook. Rozwijamy się, wymieniamy doświadczeniami.

  Pragniemy stworzyć profesjonalny DREAM TEAM, w którym każdy będzie odpowiedzialny za siebie samego.

  O szczególną uwagę prosimy "starych wyjadaczy". Zależy nam na rzetelności wykwalifikowanego składu i współpracy będącej czystą przyjemnością. Wielu z nas z ocenianiem ma do czynienia od kilku lat. Nie trzeba nas uczyć, co robić. Jak pisać. Nie potrzebujemy wskazówek, regulaminów i kryteriów. Autorzy blogów zgłoszonych po zapoznaniu się z naszymi podstronami sami zdecydują, kto i na jakich warunkach będzie ich oceniał.


  Pomysł jest jeszcze niedopracowany, lecz liczymy na pomoc. Chcemy, aby był to WSPÓLNY projekt. Aby każdy był zadowolony i mógł w pełni obdarzyć zaufaniem innego Oceniającego, gdyż każdy z nas zostanie administratorem nie tylko swojej podstrony, ale również głównego bloga. Aby wszyscy pracowali na równych prawach, na jednej prężnie działającej platformie, a nie kilku ocenialniach, które w rzeczywistości od dawna już tylko stoją w miejscu.

  RAZEM MOŻEMY OSIĄGNĄĆ WIĘCEJ!

  DO PROJEKTU DOŁĄCZYLI:
  - Niebieskim Piórem
  - Shiibuya

  OdpowiedzUsuń